Plecare:

Sosire:
Data:
false

Gara CFR Dej Calatori din Dej

Mersul trenurilor contact

Dej , jud. Cluj, Romania

Plecări
Ora Tren Către
01:02 406 Tren InterRegio 406 din Dej
Cluj Napoca Huedin Gherla Alesd Oradea Episcopia Bihor
03:02 407 Tren InterRegio 407 din Dej
Toplita Miercurea Ciuc Deda Saratel Gheorghieni Izvoru Oltului Baile Tusnad Siculeni Brasov Sfintu Gheorghe Beclean
03:14 1838 Tren InterRegio 1838 din Dej
Iacobeni Frasin Targu Frumos Veresti Ilva Mica Pascani Dolhasca Floreni Iasi Lunca Ilvei Salva Nasaud Mestecanis Vama Guramorului Beclean Cimpulung Moldovenesc Vatra Dornei Pojorita Cimpulung Est Suceava
03:30 1837 Tren InterRegio 1837 din Dej
Ilia Faget Gherla Buzias Cluj Napoca Campia Turzii Lugoj Razboieni Teius Timisoara Manastur Aiud Simeria Margina Alba Iulia Orastie Sibot Vintu de Jos Deva
03:35 4421 Tren Regio 4421 din Dej
Babuteni Glodu Somesului Jibou Ciocmani Rus Surduc Salaj Bizusa Var Rastoci Gilgau Letca Citcau Capilna Cuciulat Gilgau h Ileanda
04:00 4301 Tren Regio 4301 din Dej
Apahida Rascruci Gherla Jucu Clujana h Cluj Napoca Bunesti h Nima Livada Somes Dezmir Iclod Bontida Fundatura
04:33 4303 Tren Regio 4303 din Dej
Apahida Rascruci Gherla Jucu Clujana h Cluj Napoca Bunesti h Nima Livada Somes Dezmir Iclod Bontida Fundatura
05:15 4372 Tren Regio 4372 din Dej
Dej Sarata Beclean Reteag Coldau Viisoara Sintereag Caila Arcalia Ciceu Saratel Magherus Sfintu
05:28 4101 Tren Regio 4101 din Dej
Apahida Rascruci Gherla Jucu Clujana h Cluj Napoca Bunesti h Nima Livada Somes Dezmir Iclod Bontida Fundatura
05:36 Tren 4098 Tren 4098 din Dej
Jibou Citcau Baia Mare Letca Ulmeni Salaj Gilgau Ileanda Benesat
05:44 4702 Tren Regio 4702 din Dej
Nimigea Nepos Beclean Rebrisoara Podereia Feldrului Ciceu Ilva Mica Feldru Salva Cociu Coldau Mogoseni Dej Reteag Mititei Nasaud
05:55 4376 Tren Regio 4376 din Dej
Dej Sarata Beclean Reteag Coldau Viisoara Sintereag Caila Arcalia Ciceu Saratel Magherus Sfintu
06:22 1843 Tren InterRegio 1843 din Dej
Beclean
06:32 1641 Tren InterRegio 1641 din Dej
Gilgau Ileanda Benesat Jibou Seini Baia Mare Ulmeni Salaj
06:37 4091 Tren Regio 4091 din Dej
Cluj Napoca Gherla
07:17 4094 Tren Regio 4094 din Dej
Surduc Salaj Bizusa Jibou Var Rastoci Gilgau Letca Citcau Caseiu Cuciulat Gilgau h Coplean Babuteni Glodu Somesului Capilna Ciocmani Rus Ileanda
07:22 4482 Tren Regio 4482 din Dej
Coldau Reteag Ciceu Dej Beclean
07:49 Tren 4093 Tren 4093 din Dej
Cluj Napoca Apahida Gherla
09:08 366 Tren InterRegio 366 din Dej
Cluj Napoca Huedin Gherla Alesd Oradea Episcopia Bihor
10:27 1832 Tren InterRegio 1832 din Dej
Pojorita Cimpulung Moldovenesc Suceava Iacobeni Cimpulung Est Targu Frumos Veresti Frasin Pascani Dolhasca Ilva Mica Iasi Lunca Ilvei Salva Nasaud Vama Guramorului Beclean Mestecanis Vatra Dornei
11:35 4087 Tren Regio 4087 din Dej
Gherla Cluj Napoca
11:52 4703 Tren Regio 4703 din Dej
Bontida Fundatura Apahida Rascruci Gherla Jucu Cluj Napoca Clujana h Nima Livada Somes Dezmir Iclod
13:12 4102 Tren Regio 4102 din Dej
Sarata Beclean Reteag Coldau Viisoara Sintereag Caila Arcalia Ciceu Saratel Magherus Sfintu Dej
13:34 362 Tren InterRegio 362 din Dej
Episcopia Bihor Cluj Napoca Ciucea Huedin Gherla Alesd Oradea
14:11 1833 Tren InterRegio 1833 din Dej
Sintana Arad Timisoara Aradu Nou Huedin Ciumeghiu Gherla Cluj Napoca Alesd Aghires Salonta Chisineu Cris Oradea Ciucea
14:14 1834 Tren InterRegio 1834 din Dej
Pascani Dolhasca Floreni Iasi Mestecanis Lunca Ilvei Salva Nasaud Cimpulung Moldovenesc Vama Guramorului Beclean Cimpulung Est Vatra Dornei Pojorita Frasin Suceava Iacobeni Ilva Mica Targu Frumos Veresti Magura Ilvei
14:20 4425 Tren Regio 4425 din Dej
Gilgau Letca Citcau Caseiu Cuciulat Gilgau h Coplean Babuteni Glodu Somesului Capilna Ciocmani Rus Ileanda Surduc Salaj Bizusa Jibou Var Rastoci
14:24 4484 Tren Regio 4484 din Dej
Feldru Salva Cociu Coldau Mogoseni Dej Reteag Mititei Nasaud Nimigea Nepos Beclean Rebrisoara Podereia Feldrului Ciceu Ilva Mica
14:30 4305 Tren Regio 4305 din Dej
Iclod Bontida Fundatura Apahida Rascruci Gherla Jucu Cluj Napoca Clujana h Nima Livada Somes Dezmir
15:19 4086 Tren Regio 4086 din Dej
Sarmasag Ileanda Jibou Zalau Tasnad Acis Carei Gilgau
16:17 367 Tren InterRegio 367 din Dej
Miercurea Ciuc Saratel Deda Izvoru Oltului Gheorghieni Siculeni Baile Tusnad Sfintu Gheorghe Brasov Toplita Beclean Ditrau
16:24 4423 Tren Regio 4423 din Dej
Bizusa Jibou Var Rastoci Gilgau Letca Citcau Caseiu Cuciulat Gilgau h Coplean Babuteni Glodu Somesului Capilna Ciocmani Rus Ileanda Surduc Salaj
16:28 4307 Tren Regio 4307 din Dej
Livada Somes Dezmir Iclod Bontida Fundatura Apahida Rascruci Gherla Jucu Cluj Napoca Clujana h Nima
16:32 4488 Tren Regio 4488 din Dej
Mititei Nasaud Nimigea Nepos Beclean Rebrisoara Podereia Feldrului Ciceu Ilva Mica Feldru Salva Cociu Coldau Mogoseni Dej Reteag
16:48 Tren 4090 Tren 4090 din Dej
Seini Letca Baia Mare Ulmeni Salaj Gilgau Ileanda Benesat Jibou Mediesu Aurit
17:03 4110 Tren Regio 4110 din Dej
Bocicoi Cociu Fiad Viseu De Jos Lunca la Tisa Valea Fiezel Bichigiu Viseu Bistra Tisa Cosbuc Dealu Stefanitei Petrova Beclean Salva Craciunesti Bocicoel Sighetu Marmatiei Mogoseni Romuli Iza Leordina Camara Sighet Telciu Sacel Nimigea
17:11 4108 Tren Regio 4108 din Dej
Saratel Ciceu Magherus Beclean
17:27 4104 Tren Regio 4104 din Dej
Beclean Reteag Coldau Viisoara Sintereag Caila Arcalia Ciceu Saratel Magherus Sfintu Dej Sarata
18:29 4109 Tren Regio 4109 din Dej
Gherla Clujana h Cluj Napoca
18:40 4095 Tren Regio 4095 din Dej
Nima Livada Somes Dezmir Iclod Bontida Fundatura Apahida Rascruci Gherla Jucu Cluj Napoca Clujana h
19:07 363 Tren InterRegio 363 din Dej
Sighetu Marmatiei Leordina Lunca la Tisa Viseu De Jos Iza Telciu Sacel Valea Cosbuc Beclean Salva
19:19 1831 Tren InterRegio 1831 din Dej
Cluj Napoca Gherla
19:42 4092 Tren Regio 4092 din Dej
Ileanda Citcau Benesat Rastoci Jibou Letca Baia Mare Miresu Mare Ulmeni Salaj Gilgau
19:48 4486 Tren Regio 4486 din Dej
Feldru Salva Cociu Coldau Mogoseni Dej Reteag Mititei Nasaud Nimigea Nepos Beclean Rebrisoara Podereia Feldrului Ciceu Ilva Mica
21:03 1642 Tren InterRegio 1642 din Dej
Campina Toplita Ploiesti Miercurea Ciuc Saratel Baile Tusnad Deda Izvoru Muresului Predeal Gheorghieni Izvoru Oltului Brasov Bucuresti Siculeni Beclean Sinaia Sfintu Gheorghe
21:24 4106 Tren Regio 4106 din Dej
Sarata Reteag Coldau Caila Sintereag Ciceu Arcalia Magherus Saratel Dej Sfintu Beclean
21:44 Tren 4099 Tren 4099 din Dej
Cluj Napoca Gherla
21:52 1844 Tren InterRegio 1844 din Dej
Gherla Sibot Campia Turzii Ilia Savirsin Radna Timisoara Aradu Nou Teius Simeria Vintu de Jos Aiud Orastie Cluj Napoca Alba Iulia Deva Razboieni
22:38 1766 Tren InterRegio 1766 din Dej
Salva Beclean Vatra Dornei Guramorului Suceava Pojorita Mestecanis Targu Frumos Iacobeni Cimpulung Moldovenesc Pascani Veresti Cimpulung Est Iasi Dolhasca Frasin Nasaud Vama
23:12 1765 Tren InterRegio 1765 din Dej
Ilia Savirsin Radna Timisoara Aradu Nou Teius Simeria Vintu de Jos Aiud Orastie Cluj Napoca Alba Iulia Deva Razboieni Gherla Sibot Campia Turzii
Sosiri
Ora Tren De la
00:15 4310 Tren Regio 4310 din Dej
Apahida Rascruci Gherla Jucu Cluj Napoca Nima Livada Somes Dezmir Iclod Bontida Fundatura
01:02 406 Tren InterRegio 406 din Dej
Brasov Sfintu Gheorghe Beclean Toplita Miercurea Ciuc Deda Saratel Gheorghieni Izvoru Oltului Baile Tusnad Siculeni
03:02 407 Tren InterRegio 407 din Dej
Huedin Gherla Alesd Oradea Episcopia Bihor Cluj Napoca
03:14 1838 Tren InterRegio 1838 din Dej
Ilia Faget Gherla Buzias Cluj Napoca Campia Turzii Lugoj Razboieni Teius Timisoara Manastur Aiud Simeria Margina Alba Iulia Orastie Sibot Vintu de Jos Deva
03:30 1837 Tren InterRegio 1837 din Dej
Cimpulung Moldovenesc Suceava Iacobeni Cimpulung Est Targu Frumos Veresti Frasin Pascani Dolhasca Ilva Mica Iasi Lunca Ilvei Salva Nasaud Vama Guramorului Beclean Mestecanis Vatra Dornei Pojorita
05:06 4300 Tren Regio 4300 din Dej
Cluj Napoca Gherla
05:28 4101 Tren Regio 4101 din Dej
Coldau Ciceu Sintereag Magherus Arcalia Dej Saratel Beclean Sfintu Reteag Caila
05:36 Tren 4098 Tren 4098 din Dej
Cluj Napoca Gherla
06:07 4111 Tren Regio 4111 din Dej
Dej
06:13 4107 Tren Regio 4107 din Dej
Saratel Magherus Beclean
06:19 4422 Tren Regio 4422 din Dej
Caseiu Cuciulat Gilgau h Coplean Babuteni Glodu Somesului Capilna Ciocmani Rus Ileanda Surduc Salaj Bizusa Jibou Var Rastoci C.C.H Dej Gilgau Letca Citcau
06:22 1843 Tren InterRegio 1843 din Dej
Razboieni Gherla Sibot Savirsin Campia Turzii Ilia Aradu Nou Radna Timisoara Vintu de Jos Teius Simeria Cluj Napoca Aiud Orastie Apahida Alba Iulia Deva
06:32 1641 Tren InterRegio 1641 din Dej
Saratel Campina Deda Izvoru Muresului Ploiesti Gheorghieni Izvoru Oltului Baile Tusnad Bucuresti Siculeni Predeal Sinaia Sfintu Gheorghe Brasov Busteni Toplita Beclean Azuga Miercurea Ciuc
06:37 4091 Tren Regio 4091 din Dej
Baia Mare Miresu Mare Ulmeni Salaj Gilgau Ileanda Benesat Citcau Jibou Letca
07:05 4701 Tren Regio 4701 din Dej
Dej
07:17 4094 Tren Regio 4094 din Dej
Iclod Bontida Fundatura Apahida Rascruci Gherla Jucu Cluj Napoca Nima Livada Somes Dezmir
07:20 4424 Tren Regio 4424 din Dej
Citcau Caseiu Cuciulat Gilgau h Coplean Babuteni Glodu Somesului Capilna Ciocmani Rus Ileanda Surduc Salaj Bizusa Jibou Var Rastoci C.C.H Dej Gilgau Letca
07:49 Tren 4093 Tren 4093 din Dej
Ileanda Benesat Jibou Seini Mediesu Aurit Baia Mare Ulmeni Salaj Gilgau
09:01 4103 Tren Regio 4103 din Dej
Dej
09:08 366 Tren InterRegio 366 din Dej
Gheorghieni Izvoru Oltului Baile Tusnad Siculeni Brasov Sfintu Gheorghe Beclean Toplita Miercurea Ciuc Deda Saratel
09:12 4302 Tren Regio 4302 din Dej
Nima Livada Somes Dezmir Iclod Bontida Fundatura Apahida Rascruci Gherla Jucu Cluj Napoca Bunesti h
10:27 1832 Tren InterRegio 1832 din Dej
Cluj Napoca Gherla
11:06 4426 Tren Regio 4426 din Dej
Citcau Caseiu Cuciulat Gilgau h Coplean Babuteni Glodu Somesului Capilna Ciocmani Rus Ileanda Surduc Salaj Bizusa Jibou Var Rastoci C.C.H Dej Gilgau Letca
11:35 4087 Tren Regio 4087 din Dej
Ileanda Jibou Zalau Tasnad Acis Carei Gilgau Sarmasag
11:52 4703 Tren Regio 4703 din Dej
Feldru Salva Cociu Coldau Mogoseni Dej Reteag Mititei Nasaud Nimigea Nepos Beclean Rebrisoara Podereia Feldrului Ciceu Ilva Mica
13:12 4102 Tren Regio 4102 din Dej
Apahida Rascruci Gherla Jucu Cluj Napoca Nima Livada Somes Dezmir Iclod Bontida Fundatura
13:34 362 Tren InterRegio 362 din Dej
Viseu De Jos Sacel Dealu Stefanitei Fiad Telciu Cosbuc Valea Salva Lunca la Tisa Beclean Sighetu Marmatiei Petrova Leordina Iza
14:11 1833 Tren InterRegio 1833 din Dej
Vama Guramorului Beclean Cimpulung Est Vatra Dornei Pojorita Frasin Suceava Iacobeni Ilva Mica Targu Frumos Veresti Magura Ilvei Pascani Dolhasca Floreni Iasi Mestecanis Lunca Ilvei Salva Nasaud Cimpulung Moldovenesc
14:14 1834 Tren InterRegio 1834 din Dej
Ciumeghiu Gherla Cluj Napoca Alesd Aghires Salonta Chisineu Cris Oradea Ciucea Sintana Arad Timisoara Aradu Nou Huedin
15:19 4086 Tren Regio 4086 din Dej
Cluj Napoca Gherla
16:04 4483 Tren Regio 4483 din Dej
Dej
16:08 4304 Tren Regio 4304 din Dej
Apahida Rascruci Gherla Jucu Cluj Napoca Bunesti h Nima Livada Somes Dezmir Iclod Bontida Fundatura
16:12 4375 Tren Regio 4375 din Dej
Dej
16:17 367 Tren InterRegio 367 din Dej
Gherla Alesd Oradea Episcopia Bihor Cluj Napoca Huedin
16:48 Tren 4090 Tren 4090 din Dej
Cluj Napoca Gherla
17:00 4105 Tren Regio 4105 din Dej
Dej
17:03 4110 Tren Regio 4110 din Dej
Apahida Gherla Iclod Rascruci Cluj Napoca Bontida
18:13 4306 Tren Regio 4306 din Dej
Fundatura Apahida Rascruci Gherla Jucu Cluj Napoca Nima Livada Somes Dezmir Iclod Bontida
18:17 4485 Tren Regio 4485 din Dej
Dej
18:29 4109 Tren Regio 4109 din Dej
Magherus Arcalia Beclean Saratel Sfintu Reteag Caila Ciceu Sintereag
18:40 4095 Tren Regio 4095 din Dej
Surduc Salaj Ileanda Bizusa Inau Var Satulung Rastoci Somes Odorhei C.C.H Dej Fersig Benesat Letca Gilgau Citcau Miresu Mare Jibou Cuciulat Caseiu Gilgau h Ulmeni Salaj Baia Mare Babuteni Coplean Glodu Somesului Ticau Ciocmani Capilna Rus Alunis Salaj
18:59 4308 Tren Regio 4308 din Dej
Livada Somes Dezmir Iclod Bontida Fundatura Apahida Rascruci Gherla Jucu Cluj Napoca Jucu de Jos Nima
19:07 363 Tren InterRegio 363 din Dej
Gherla Alesd Oradea Episcopia Bihor Cluj Napoca Ciucea Huedin
19:19 1831 Tren InterRegio 1831 din Dej
Cimpulung Est Targu Frumos Veresti Frasin Pascani Dolhasca Ilva Mica Iasi Lunca Ilvei Floreni Nasaud Vama Salva Beclean Mestecanis Vatra Dornei Guramorului Cimpulung Moldovenesc Suceava Pojorita
19:42 4092 Tren Regio 4092 din Dej
Gherla Cluj Napoca Apahida
20:36 4428 Tren Regio 4428 din Dej
Letca Citcau Caseiu Cuciulat Gilgau h Coplean Babuteni Glodu Somesului Capilna Ciocmani Rus Ileanda Surduc Salaj Bizusa Jibou Var Rastoci C.C.H Dej Gilgau
20:56 4371 Tren Regio 4371 din Dej
Dej
21:03 1642 Tren InterRegio 1642 din Dej
Gilgau Ileanda Benesat Jibou Seini Baia Mare Ulmeni Salaj
21:24 4106 Tren Regio 4106 din Dej
Nima Livada Somes Dezmir Iclod Bontida Fundatura Apahida Rascruci Gherla Jucu Cluj Napoca Bunesti h
21:44 Tren 4099 Tren 4099 din Dej
Benesat Jibou Letca Baia Mare Ulmeni Salaj Gilgau Ileanda Satulung
21:52 1844 Tren InterRegio 1844 din Dej
Beclean
22:38 1766 Tren InterRegio 1766 din Dej
Ilia Savirsin Radna Timisoara Aradu Nou Teius Simeria Vintu de Jos Aiud Orastie Cluj Napoca Alba Iulia Deva Razboieni Gherla Sibot Campia Turzii
23:12 1765 Tren InterRegio 1765 din Dej
Frasin Pascani Dolhasca Ilva Mica Iasi Lunca Ilvei Salva Nasaud Vama Guramorului Beclean Mestecanis Vatra Dornei Pojorita Cimpulung Moldovenesc Suceava Iacobeni Cimpulung Est Targu Frumos Veresti

Adaugă mersul trenurilor
pe pagina ta!