Plecare:

Sosire:
Data:
Pagină negăsită – REZMax

404 Error

Error 404
Oops! That page can’t be found.
404

Gara CFR Dej Calatori din Dej

Mersul trenurilor contact

Dej , jud. Cluj, Romania

Plecări
Ora Tren Către
01:02 406 Tren InterRegio 406 din Dej
Gherla Alesd Oradea Episcopia Bihor Cluj Napoca Huedin
03:02 407 Tren InterRegio 407 din Dej
Deda Saratel Gheorghieni Izvoru Oltului Baile Tusnad Siculeni Brasov Sfintu Gheorghe Beclean Toplita Miercurea Ciuc
03:14 1838 Tren InterRegio 1838 din Dej
Dolhasca Floreni Iasi Lunca Ilvei Salva Nasaud Mestecanis Vama Guramorului Beclean Cimpulung Moldovenesc Vatra Dornei Pojorita Cimpulung Est Suceava Iacobeni Frasin Targu Frumos Veresti Ilva Mica Pascani
03:30 1837 Tren InterRegio 1837 din Dej
Lugoj Razboieni Teius Timisoara Manastur Aiud Simeria Margina Alba Iulia Orastie Sibot Vintu de Jos Deva Ilia Faget Gherla Buzias Cluj Napoca Campia Turzii
03:35 4421 Tren Regio 4421 din Dej
Surduc Salaj Bizusa Var Rastoci Gilgau Letca Citcau Capilna Cuciulat Gilgau h Ileanda Babuteni Glodu Somesului Jibou Ciocmani Rus
04:00 4301 Tren Regio 4301 din Dej
Clujana h Cluj Napoca Bunesti h Nima Livada Somes Dezmir Iclod Bontida Fundatura Apahida Rascruci Gherla Jucu
04:33 4303 Tren Regio 4303 din Dej
Cluj Napoca Bunesti h Nima Livada Somes Dezmir Iclod Bontida Fundatura Apahida Rascruci Gherla Jucu Clujana h
05:15 4372 Tren Regio 4372 din Dej
Coldau Viisoara Sintereag Caila Arcalia Ciceu Saratel Magherus Sfintu Dej Sarata Beclean Reteag
05:28 4101 Tren Regio 4101 din Dej
Clujana h Cluj Napoca Bunesti h Nima Livada Somes Dezmir Iclod Bontida Fundatura Apahida Rascruci Gherla Jucu
05:36 Tren 4098 Tren 4098 din Dej
Ulmeni Salaj Gilgau Ileanda Benesat Jibou Citcau Baia Mare Letca
05:44 4702 Tren Regio 4702 din Dej
Ciceu Ilva Mica Feldru Salva Cociu Coldau Mogoseni Dej Reteag Mititei Nasaud Nimigea Nepos Beclean Rebrisoara Podereia Feldrului
05:55 4376 Tren Regio 4376 din Dej
Viisoara Sintereag Caila Arcalia Ciceu Saratel Magherus Sfintu Dej Sarata Beclean Reteag Coldau
06:22 1843 Tren InterRegio 1843 din Dej
Beclean
06:32 1641 Tren InterRegio 1641 din Dej
Benesat Jibou Seini Baia Mare Ulmeni Salaj Gilgau Ileanda
06:37 4091 Tren Regio 4091 din Dej
Cluj Napoca Gherla
07:17 4094 Tren Regio 4094 din Dej
Gilgau Letca Citcau Caseiu Cuciulat Gilgau h Coplean Babuteni Glodu Somesului Capilna Ciocmani Rus Ileanda Surduc Salaj Bizusa Jibou Var Rastoci
07:22 4482 Tren Regio 4482 din Dej
Ciceu Dej Beclean Coldau Reteag
07:49 Tren 4093 Tren 4093 din Dej
Gherla Cluj Napoca Apahida
09:08 366 Tren InterRegio 366 din Dej
Gherla Alesd Oradea Episcopia Bihor Cluj Napoca Huedin
10:27 1832 Tren InterRegio 1832 din Dej
Veresti Frasin Pascani Dolhasca Ilva Mica Iasi Lunca Ilvei Salva Nasaud Vama Guramorului Beclean Mestecanis Vatra Dornei Pojorita Cimpulung Moldovenesc Suceava Iacobeni Cimpulung Est Targu Frumos
11:35 4087 Tren Regio 4087 din Dej
Cluj Napoca Gherla
11:52 4703 Tren Regio 4703 din Dej
Gherla Jucu Cluj Napoca Clujana h Nima Livada Somes Dezmir Iclod Bontida Fundatura Apahida Rascruci
13:12 4102 Tren Regio 4102 din Dej
Viisoara Sintereag Caila Arcalia Ciceu Saratel Magherus Sfintu Dej Sarata Beclean Reteag Coldau
13:34 362 Tren InterRegio 362 din Dej
Ciucea Huedin Gherla Alesd Oradea Episcopia Bihor Cluj Napoca
14:11 1833 Tren InterRegio 1833 din Dej
Ciumeghiu Gherla Cluj Napoca Alesd Aghires Salonta Chisineu Cris Oradea Ciucea Sintana Arad Timisoara Aradu Nou Huedin
14:14 1834 Tren InterRegio 1834 din Dej
Nasaud Cimpulung Moldovenesc Vama Guramorului Beclean Cimpulung Est Vatra Dornei Pojorita Frasin Suceava Iacobeni Ilva Mica Targu Frumos Veresti Magura Ilvei Pascani Dolhasca Floreni Iasi Mestecanis Lunca Ilvei Salva
14:20 4425 Tren Regio 4425 din Dej
Gilgau h Coplean Babuteni Glodu Somesului Capilna Ciocmani Rus Ileanda Surduc Salaj Bizusa Jibou Var Rastoci Gilgau Letca Citcau Caseiu Cuciulat
14:24 4484 Tren Regio 4484 din Dej
Mogoseni Dej Reteag Mititei Nasaud Nimigea Nepos Beclean Rebrisoara Podereia Feldrului Ciceu Ilva Mica Feldru Salva Cociu Coldau
14:30 4305 Tren Regio 4305 din Dej
Rascruci Gherla Jucu Cluj Napoca Clujana h Nima Livada Somes Dezmir Iclod Bontida Fundatura Apahida
15:19 4086 Tren Regio 4086 din Dej
Jibou Zalau Tasnad Acis Carei Gilgau Sarmasag Ileanda
16:17 367 Tren InterRegio 367 din Dej
Gheorghieni Siculeni Baile Tusnad Sfintu Gheorghe Brasov Toplita Beclean Ditrau Miercurea Ciuc Saratel Deda Izvoru Oltului
16:24 4423 Tren Regio 4423 din Dej
Letca Citcau Caseiu Cuciulat Gilgau h Coplean Babuteni Glodu Somesului Capilna Ciocmani Rus Ileanda Surduc Salaj Bizusa Jibou Var Rastoci Gilgau
16:28 4307 Tren Regio 4307 din Dej
Fundatura Apahida Rascruci Gherla Jucu Cluj Napoca Clujana h Nima Livada Somes Dezmir Iclod Bontida
16:32 4488 Tren Regio 4488 din Dej
Podereia Feldrului Ciceu Ilva Mica Feldru Salva Cociu Coldau Mogoseni Dej Reteag Mititei Nasaud Nimigea Nepos Beclean Rebrisoara
16:48 Tren 4090 Tren 4090 din Dej
Gilgau Ileanda Benesat Jibou Mediesu Aurit Seini Letca Baia Mare Ulmeni Salaj
17:03 4110 Tren Regio 4110 din Dej
Viseu Bistra Tisa Cosbuc Dealu Stefanitei Petrova Beclean Salva Craciunesti Bocicoel Sighetu Marmatiei Mogoseni Romuli Iza Leordina Camara Sighet Telciu Sacel Nimigea Bocicoi Cociu Fiad Viseu De Jos Lunca la Tisa Valea Fiezel Bichigiu
17:11 4108 Tren Regio 4108 din Dej
Ciceu Magherus Beclean Saratel
17:27 4104 Tren Regio 4104 din Dej
Caila Arcalia Ciceu Saratel Magherus Sfintu Dej Sarata Beclean Reteag Coldau Viisoara Sintereag
18:29 4109 Tren Regio 4109 din Dej
Clujana h Cluj Napoca Gherla
18:40 4095 Tren Regio 4095 din Dej
Bontida Fundatura Apahida Rascruci Gherla Jucu Cluj Napoca Clujana h Nima Livada Somes Dezmir Iclod
19:07 363 Tren InterRegio 363 din Dej
Lunca la Tisa Viseu De Jos Iza Telciu Sacel Valea Cosbuc Beclean Salva Sighetu Marmatiei Leordina
19:19 1831 Tren InterRegio 1831 din Dej
Cluj Napoca Gherla
19:42 4092 Tren Regio 4092 din Dej
Jibou Letca Baia Mare Miresu Mare Ulmeni Salaj Gilgau Ileanda Citcau Benesat Rastoci
19:48 4486 Tren Regio 4486 din Dej
Mogoseni Dej Reteag Mititei Nasaud Nimigea Nepos Beclean Rebrisoara Podereia Feldrului Ciceu Ilva Mica Feldru Salva Cociu Coldau
21:03 1642 Tren InterRegio 1642 din Dej
Baile Tusnad Deda Izvoru Muresului Predeal Gheorghieni Izvoru Oltului Brasov Bucuresti Siculeni Beclean Sinaia Sfintu Gheorghe Campina Toplita Ploiesti Miercurea Ciuc Saratel
21:24 4106 Tren Regio 4106 din Dej
Caila Sintereag Ciceu Arcalia Magherus Saratel Dej Sfintu Beclean Sarata Reteag Coldau
21:44 Tren 4099 Tren 4099 din Dej
Cluj Napoca Gherla
21:52 1844 Tren InterRegio 1844 din Dej
Radna Timisoara Aradu Nou Teius Simeria Vintu de Jos Aiud Orastie Cluj Napoca Alba Iulia Deva Razboieni Gherla Sibot Campia Turzii Ilia Savirsin
22:38 1766 Tren InterRegio 1766 din Dej
Pojorita Mestecanis Targu Frumos Iacobeni Cimpulung Moldovenesc Pascani Veresti Cimpulung Est Iasi Dolhasca Frasin Nasaud Vama Salva Beclean Vatra Dornei Guramorului Suceava
23:12 1765 Tren InterRegio 1765 din Dej
Simeria Vintu de Jos Aiud Orastie Cluj Napoca Alba Iulia Deva Razboieni Gherla Sibot Campia Turzii Ilia Savirsin Radna Timisoara Aradu Nou Teius
Sosiri
Ora Tren De la
00:15 4310 Tren Regio 4310 din Dej
Cluj Napoca Nima Livada Somes Dezmir Iclod Bontida Fundatura Apahida Rascruci Gherla Jucu
01:02 406 Tren InterRegio 406 din Dej
Miercurea Ciuc Deda Saratel Gheorghieni Izvoru Oltului Baile Tusnad Siculeni Brasov Sfintu Gheorghe Beclean Toplita
03:02 407 Tren InterRegio 407 din Dej
Alesd Oradea Episcopia Bihor Cluj Napoca Huedin Gherla
03:14 1838 Tren InterRegio 1838 din Dej
Lugoj Razboieni Teius Timisoara Manastur Aiud Simeria Margina Alba Iulia Orastie Sibot Vintu de Jos Deva Ilia Faget Gherla Buzias Cluj Napoca Campia Turzii
03:30 1837 Tren InterRegio 1837 din Dej
Frasin Pascani Dolhasca Ilva Mica Iasi Lunca Ilvei Salva Nasaud Vama Guramorului Beclean Mestecanis Vatra Dornei Pojorita Cimpulung Moldovenesc Suceava Iacobeni Cimpulung Est Targu Frumos Veresti
05:06 4300 Tren Regio 4300 din Dej
Cluj Napoca Gherla
05:28 4101 Tren Regio 4101 din Dej
Arcalia Dej Saratel Beclean Sfintu Reteag Caila Coldau Ciceu Sintereag Magherus
05:36 Tren 4098 Tren 4098 din Dej
Cluj Napoca Gherla
06:07 4111 Tren Regio 4111 din Dej
Dej
06:13 4107 Tren Regio 4107 din Dej
Saratel Magherus Beclean
06:19 4422 Tren Regio 4422 din Dej
Capilna Ciocmani Rus Ileanda Surduc Salaj Bizusa Jibou Var Rastoci C.C.H Dej Gilgau Letca Citcau Caseiu Cuciulat Gilgau h Coplean Babuteni Glodu Somesului
06:22 1843 Tren InterRegio 1843 din Dej
Ilia Aradu Nou Radna Timisoara Vintu de Jos Teius Simeria Cluj Napoca Aiud Orastie Apahida Alba Iulia Deva Razboieni Gherla Sibot Savirsin Campia Turzii
06:32 1641 Tren InterRegio 1641 din Dej
Izvoru Oltului Baile Tusnad Bucuresti Siculeni Predeal Sinaia Sfintu Gheorghe Brasov Busteni Toplita Beclean Azuga Miercurea Ciuc Saratel Campina Deda Izvoru Muresului Ploiesti Gheorghieni
06:37 4091 Tren Regio 4091 din Dej
Gilgau Ileanda Benesat Citcau Jibou Letca Baia Mare Miresu Mare Ulmeni Salaj
07:05 4701 Tren Regio 4701 din Dej
Dej
07:17 4094 Tren Regio 4094 din Dej
Rascruci Gherla Jucu Cluj Napoca Nima Livada Somes Dezmir Iclod Bontida Fundatura Apahida
07:20 4424 Tren Regio 4424 din Dej
Glodu Somesului Capilna Ciocmani Rus Ileanda Surduc Salaj Bizusa Jibou Var Rastoci C.C.H Dej Gilgau Letca Citcau Caseiu Cuciulat Gilgau h Coplean Babuteni
07:49 Tren 4093 Tren 4093 din Dej
Jibou Seini Mediesu Aurit Baia Mare Ulmeni Salaj Gilgau Ileanda Benesat
09:01 4103 Tren Regio 4103 din Dej
Dej
09:08 366 Tren InterRegio 366 din Dej
Brasov Sfintu Gheorghe Beclean Toplita Miercurea Ciuc Deda Saratel Gheorghieni Izvoru Oltului Baile Tusnad Siculeni
09:12 4302 Tren Regio 4302 din Dej
Bontida Fundatura Apahida Rascruci Gherla Jucu Cluj Napoca Bunesti h Nima Livada Somes Dezmir Iclod
10:27 1832 Tren InterRegio 1832 din Dej
Gherla Cluj Napoca
11:06 4426 Tren Regio 4426 din Dej
Glodu Somesului Capilna Ciocmani Rus Ileanda Surduc Salaj Bizusa Jibou Var Rastoci C.C.H Dej Gilgau Letca Citcau Caseiu Cuciulat Gilgau h Coplean Babuteni
11:35 4087 Tren Regio 4087 din Dej
Zalau Tasnad Acis Carei Gilgau Sarmasag Ileanda Jibou
11:52 4703 Tren Regio 4703 din Dej
Mogoseni Dej Reteag Mititei Nasaud Nimigea Nepos Beclean Rebrisoara Podereia Feldrului Ciceu Ilva Mica Feldru Salva Cociu Coldau
13:12 4102 Tren Regio 4102 din Dej
Cluj Napoca Nima Livada Somes Dezmir Iclod Bontida Fundatura Apahida Rascruci Gherla Jucu
13:34 362 Tren InterRegio 362 din Dej
Telciu Cosbuc Valea Salva Lunca la Tisa Beclean Sighetu Marmatiei Petrova Leordina Iza Viseu De Jos Sacel Dealu Stefanitei Fiad
14:11 1833 Tren InterRegio 1833 din Dej
Suceava Iacobeni Ilva Mica Targu Frumos Veresti Magura Ilvei Pascani Dolhasca Floreni Iasi Mestecanis Lunca Ilvei Salva Nasaud Cimpulung Moldovenesc Vama Guramorului Beclean Cimpulung Est Vatra Dornei Pojorita Frasin
14:14 1834 Tren InterRegio 1834 din Dej
Aghires Salonta Chisineu Cris Oradea Ciucea Sintana Arad Timisoara Aradu Nou Huedin Ciumeghiu Gherla Cluj Napoca Alesd
15:19 4086 Tren Regio 4086 din Dej
Cluj Napoca Gherla
16:04 4483 Tren Regio 4483 din Dej
Dej
16:08 4304 Tren Regio 4304 din Dej
Cluj Napoca Bunesti h Nima Livada Somes Dezmir Iclod Bontida Fundatura Apahida Rascruci Gherla Jucu
16:12 4375 Tren Regio 4375 din Dej
Dej
16:17 367 Tren InterRegio 367 din Dej
Oradea Episcopia Bihor Cluj Napoca Huedin Gherla Alesd
16:48 Tren 4090 Tren 4090 din Dej
Gherla Cluj Napoca
17:00 4105 Tren Regio 4105 din Dej
Dej
17:03 4110 Tren Regio 4110 din Dej
Iclod Rascruci Cluj Napoca Bontida Apahida Gherla
18:13 4306 Tren Regio 4306 din Dej
Jucu Cluj Napoca Nima Livada Somes Dezmir Iclod Bontida Fundatura Apahida Rascruci Gherla
18:17 4485 Tren Regio 4485 din Dej
Dej
18:29 4109 Tren Regio 4109 din Dej
Sfintu Reteag Caila Ciceu Sintereag Magherus Arcalia Beclean Saratel
18:40 4095 Tren Regio 4095 din Dej
C.C.H Dej Fersig Benesat Letca Gilgau Citcau Miresu Mare Jibou Cuciulat Caseiu Gilgau h Ulmeni Salaj Baia Mare Babuteni Coplean Glodu Somesului Ticau Ciocmani Capilna Rus Alunis Salaj Surduc Salaj Ileanda Bizusa Inau Var Satulung Rastoci Somes Odorhei
18:59 4308 Tren Regio 4308 din Dej
Fundatura Apahida Rascruci Gherla Jucu Cluj Napoca Jucu de Jos Nima Livada Somes Dezmir Iclod Bontida
19:07 363 Tren InterRegio 363 din Dej
Oradea Episcopia Bihor Cluj Napoca Ciucea Huedin Gherla Alesd
19:19 1831 Tren InterRegio 1831 din Dej
Ilva Mica Iasi Lunca Ilvei Floreni Nasaud Vama Salva Beclean Mestecanis Vatra Dornei Guramorului Cimpulung Moldovenesc Suceava Pojorita Cimpulung Est Targu Frumos Veresti Frasin Pascani Dolhasca
19:42 4092 Tren Regio 4092 din Dej
Cluj Napoca Apahida Gherla
20:36 4428 Tren Regio 4428 din Dej
Babuteni Glodu Somesului Capilna Ciocmani Rus Ileanda Surduc Salaj Bizusa Jibou Var Rastoci C.C.H Dej Gilgau Letca Citcau Caseiu Cuciulat Gilgau h Coplean
20:56 4371 Tren Regio 4371 din Dej
Dej
21:03 1642 Tren InterRegio 1642 din Dej
Benesat Jibou Seini Baia Mare Ulmeni Salaj Gilgau Ileanda
21:24 4106 Tren Regio 4106 din Dej
Bontida Fundatura Apahida Rascruci Gherla Jucu Cluj Napoca Bunesti h Nima Livada Somes Dezmir Iclod
21:44 Tren 4099 Tren 4099 din Dej
Letca Baia Mare Ulmeni Salaj Gilgau Ileanda Satulung Benesat Jibou
21:52 1844 Tren InterRegio 1844 din Dej
Beclean
22:38 1766 Tren InterRegio 1766 din Dej
Simeria Vintu de Jos Aiud Orastie Cluj Napoca Alba Iulia Deva Razboieni Gherla Sibot Campia Turzii Ilia Savirsin Radna Timisoara Aradu Nou Teius
23:12 1765 Tren InterRegio 1765 din Dej
Salva Nasaud Vama Guramorului Beclean Mestecanis Vatra Dornei Pojorita Cimpulung Moldovenesc Suceava Iacobeni Cimpulung Est Targu Frumos Veresti Frasin Pascani Dolhasca Ilva Mica Iasi Lunca Ilvei

Adaugă mersul trenurilor
pe pagina ta!